Varianty kapely

Hudební skupina je vysoce variabilní a může vystupovat v několika verzích. Zahraje kvalitně na všech druzích akcí od svateb po velké plesy, přizpůsobí se projevem i repertoárem a má dlouholeté zkušenosti s publikem všeho druhu.

Verze MINI

image

 

  1. klávesy, horna, trubka, banjo - Tomáš Kirschner
  2. zpěvačka - Ava Chrtková

Tato verze kapely je velmi oblíbená zejména na svatby a malé párty. Je to plnohodnotné ekonomicky zajímavé seskupení, které zahraje kvalitně a autenticky mnoho skladeb k tanci i poslechu. Tomáš Kirschner během produkce hraje nejen na klávesy ale i trubku a banjo, takže ačkoliv ve dvou, je toto velmi zábavná verze kapely. V této verzi se velmi soustředíme se na kvalitní vokály a zpěv duetů.

Verze STANDARD

image

 

  1. klávesy, horna, trubka, banjo - Tomáš Kirschner
  2. zpěvačka - Ava Chrtková
  3. saxofon, klarinet, bonga - Jaroslav Hustoles

Tato verze kapely je objednávána na svatby, střední párty, hraní k rautům a eventové hraní všeho druhu. Saxofon přidá grády a barvitost verzi MINI a povýší jí na exklusívní úroveň klasického bandu. Přítomnost dechového nástroje zejména umožňuje hraní kvalitních jazzových a swingových songů. Tam, kde nejsou saxofonová sóla, tam vpravuje Jaroslav bravurní hraní na bongové bubínky.

Verze BAND

image

 

  1. klávesy, horna, trubka, banjo - Tomáš Kirschner
  2. zpěvačka - Ava Chrtková
  3. saxofon, klarinet - Jaroslav Hustoles
  4. houslista - Jaroslav Šimeček

Verze kapely BAND je kvalitní seskupení na jakoukoliv akci i větších rozměrů. Lze ji doporučit i pro větší sály a náročné publikum.

Saxofonová a houslová sóla rozproudí zábavu, zpěv vokálů v trojhlase potěší ucho každého diváka.

Copyright © 2009-2016 BLUEMOONBAND hudební skupina, živá hudba, kapela na ples, hudba na svatbu. Všechna práva vyhrazena.
Web vytvořila a adminuje Avadesign web studio.